Przewozy osobowe

Busy z Polski do Anglii, Belgii, Holandii i Niemiec

Zadzwoń (Polska): +48 608 417 800, (UK): +44 7466 323 573

Ponieważ najważniejszy jest dla nas komfort oraz jak najkrótszy czas podróży, nie jeździmy małymi i ciasnymi busami, lecz najnowszymi Fiatami Ducato z 2016 roku, wyposażonymi w najmocniejszą jednostkę napędową tego modelu – 180-konny, 3-litrowy silnik.

W przeciwieństwie do innych firm nie wozimy razem z pasażerami paczek, maksymalnie skracając czas przejazdu i dbając o to, aby i tak długi czas podróży stawał się jak najmniej uciążliwy.

Aby uprzyjemnić Państwu długą podróż nasze auta wyposażone są w router Wi-Fi gwarantujący niezawodny sygnał internetowy LTE na terenie Polski, telewizor, dodatkowy układ klimatyzacji oraz ogrzewania dla tylnej części przedziału pasażerskiego, a także pojemną przestrzeń bagażową, która umożliwia nam przewiezienie Państwa bagażu w nienaruszonym stanie.

W czasie podróży oferujemy Państwu również drobne przekąski, napoje chłodzące (woda, coca-cola, mirinda, sprite). Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony oraz cały wachlarz uprawnień do prowadzenia pojazdów różnego rodzaju. Dokładamy też wszelkich starań, aby każda podróż przebiegała bezpiecznie i w miłej atmosferze. Stąd jesteśmy otwarci na informacje zwrotne dotyczące zachowania kierowców, a także na wszelkie uwagi, które mogą w jakikolwiek sposób udoskonalić działania naszej firmy.