Przewóz paczki do Anglii

Najlepszy sposób na przewóz paczki do Anglii

Firma Prima Bus zajmuje się również przewozem różnego rodzaju paczek, począwszy od walizek czy toreb, a skończywszy na mniejszych lub większych przedmiotach. Z reguły przewozimy paczki standardowe, których suma długości, szerokości i wysokości nie przekracza 175 cm, a waga 30 kg.

Możliwy jest również przewóz paczek gabarytowych (powyżej 175 cm), jednak w tym przypadku cena ustalana jest indywidualnie.

Wszystkie przesyłki i paczki są odbierane ze wskazanego adresu i dostarczane pod wskazany adres. Aby nadać przesyłkę lub paczkę należy skontaktować się z firmą, dzwoniąc na numery podane na naszej stronie internetowej. Ponieważ przewóz przesyłek i paczek jest zadaniem, które wymaga wiele uwagi, w jego trakcie dokładamy wszelkich starań, aby zawartość powierzonych pakunków nie uległa uszkodzeniu. W związku z tym prosimy klientów o odpowiednie znakowanie przesyłek. Jeśli klient zwróci nam szczególną uwagę na daną przesyłkę, jesteśmy w stanie zająć się nią indywidualnie i przy wkładaniu do przedziału bagażowego innych rzeczy, możemy umieszczać ją zawsze na wierzchu lub obok pozostałych rzeczy, jak również zabezpieczyć folią bąbelkową, kocami i innymi materiałami, które chronią przed uszkodzeniami w trakcie transportu.

Każdy samochód jest dodatkowo wyposażony w cały komplet uchwytów w związku z czym istnieje możliwość odpowiedniego umocowania przesyłki na czas transportu i uchronienia jej przed silnymi wstrząsami i naprężeniem. Dodatkowe zabezpieczenia wykluczają przewracanie się paczek, przesuwanie się ich a także chronią je przed innymi przedmiotami znajdującymi się w przedziale bagażowym.
Każdemu klientowi, który zleci naszej firmie usługę transportu gwarantujemy, że zostanie ona zrealizowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Ze względu na częste i niezwykle szczegółowe kontrole na granicy francusko-angielskiej, osoby zlecające przewóz rzeczy powinny pamiętać o tym, aby nie umieszczać w paczkach rzeczy, których przewóz jest zabroniony. Celnicy zwracają szczególną uwagę na wyroby tytoniowe i alkoholowe, broń i materiały niebezpieczne, a także rzeczy o charakterze medycznym czy antybiotyki. W trakcie kontroli celnej każda paczka zostaje prześwietlona, jeśli zaś wzbudzi wątpliwości celników, zostaje otwarta a jej zawartość szczegółowo skontrolowana. W związku kontrolami niezależnymi od przewoźnika firma nie odpowiada za rzeczy, których zawartość została naruszona lub w jakikolwiek sposób zniszczona.

 

Przewoźnik nie odpowiada za wszelkie uszkodzenia przedmiotów ze szkła, ceramiki, porcelany i innych podatnych na uszkodzenie przedmiotów. Klient zabezpiecza i podaje te przedmioty do transportu na własne ryzyko.

Zadzwoń i zamów przewóz paczki

(PL) +48 608 417 800

(UK) +44 7466 323 573