Istotne informacje

W trosce o Państwa komfort, prosimy zapoznać się z poniższymi informacjami
Busy z Polski do Anglii
1
Pasażerów odbieramy z miejsca zamieszkania i dowozimy pod wskazany adres.
2
Godzina wyjazdu zależna jest od miejscowości odbioru pasażera oraz warunków drogowych i jest przekazywana telefonicznie przez kierowców w dniu wyjazdu. Dzień przed wyjazdem informujemy wszystkich klientów o planowanej godzinie odbioru.
3
Czas przejazdu jest uzależniony od miejsca początkowego i miejsca docelowego podróży. Staramy się, aby czas przejazdu od opuszczenia granic Polski do przekroczenia granicy Wielkiej Brytanii zamykał się w 12 godzinach.
4
Wszyscy pasażerowie na czas przejazdu objęci są ubezpieczeniem.
5
Zabronione jest przewożenie m.in. narkotyków, materiałów o tematyce pornograficznej, podrobionych markowych wyrobów, pirackich nagrań. Obowiązuje bezwzględny zakaz przywożenia narzędzi niebezpiecznych (noże składane, kordziki, kastety, sprzęt do wschodnich sztuk walki itp.), których posiadanie w miejscu publicznym jest niedozwolone.
6
Do przekroczenia granicy wymagany jest paszport (musi być ważny, zdjęcie musi być czytelne) lub dowód osobisty (musi być ważny). Osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie rodzica w którym zezwala on osobie nieletniej na podróż poza granice kraju (Pobierz oświadczenie).
7
Nie ma ograniczeń w przywożeniu ani wywożeniu pieniędzy na terytorium Wielkiej Brytanii. Posiadanie większej kwoty pieniędzy na granicy musi być odpowiednio udokumentowane, np. wyciągiem z banku, ponieważ zachodzić może podejrzenie o „pranie brudnych pieniędzy”.
8
Dla każdego pasażera, dla bagażu czy też paczki, będzie wystawiany dokument przewozu, w którym właściciel zobowiązuje się do nie przewożenia przedmiotów zabronionych.